Pokud se chcete stát naším kolegou, kontaktujte nás

Kariéra

Obchodník - Key Account Manager

Jste zkušený obchodník, který miluje rozvoj businessu a pronikání k velkým zákazníkům? Máte rád moderní technologie a chcete být u zakládání obchodního týmu? Nechte nás, abychom se Vám nejdřív stručně představili.

Jsme pohodový tým, který se zaměřuje na vývoj nových lepidel do papírenského průmyslu, speciálně pro výrobu papírových trubek, hran, kartonů.. Rychle rosteme a v současné době již máme mnoho významných zákazníků (Corenso, Corex, Orpa a další). Nastává čas rozjet obchod ve velkém a naše unikátní řešení nabídnout do celého světa.

Koho hledáme?

Hledáme parťáka nebo parťačku s obchodní praxí a nadšením. Někoho, koho lákají sofistikované market segmenty, kde je zapotřebí jak šarm a schopnost budovat vztahy, tak velmi dobrá technická znalost a strategie. Někoho, kdo se dokáže dostat ke klíčovým lidem, vést takticky obchodní jednání a vyjednat pořádné kontrakty, ze kterých si odnese také pořádné provize.

Co u nás budete dělat?

  • hledat klíčové zákazníky, u kterých je reálná šance je letos získat, a vést kompletní agendu spojenou s jejich akvizicí včetně získání všech potřebných technických informací, zdrojů a koordinace s kolegy z ostatních oddělení, kteří Vás maximálně podpoří
  • vyjednávat s potenciálními zákazníky od fáze představení firmy po podepsání kontraktu
  • odpovědnost za obchodní výsledky firmy
  • budovat vztahy s klíčovými lidmi z našich cílových segmentů
  • podílet se na rozvoji business strategie
  • připravovat obchodní nabídky a prezentace
  • reportovat v rámci CRM (pipedrive)

Jak vypadá ideální kandidát?

  • máte obchodní praxi v B2B alespoň 5 let a stále Vás baví akvizice, tedy maximální růst i následný rozvoj businessu
  • máte zkušenost s vyjednáváním dealů na mezinárodní úrovni v anglickém jazyce
  • dokážete myslet a jednat strategicky, plánujete o několik tahů dopředu a během vyjednávání si dokážete vytvořit vedoucí pozici
  • jdete hledat výzvy a posilovat své schopnosti; vyhovuje Vám mít velkou zodpovědnost, pracovat samostatně a podávat skvělý výkon
  • svého budoucího juniorního kolegu/kolegyni (just hiring), který(á) Vám pomůže s hledáním zákazníků, dokážete využít i mentorovat
  • můžete s námi být část týdne v kanceláři v Moravské Třebové a část týdne pracovat z home office
  • Proč do toho jít s námi?
  • získáte práci, co Vás bude bavit, a možnost podílet se na jedinečném projektu.
  • víme, že lidí jako jste Vy je jako šafránu a dokážeme Vás náležitě ocenit - nabízíme motivující odměnu na základě Vašich zkušeností a zároveň Vašich obchodních výsledků.
  • nabízíme práci v pohodovém týmu.
  • Nezakrníte! Máme velké plány a Vy porostete s námi.
  • budete mít možnost ovlivnit podobu celého produktu i fungování firmy a Vaše práce bude vidět

Kontakt pro zaslání CV: info@topcore.cz
Mobil: +420 606 710 101

Brigádník na léto 2021

Dělník, Operátor, Technik výroby

Co vás čeká:

  • nestereotypní práce v zakázkové výrobě,
  • spolupráce s našimi kolegy a kolegyněmi ve výrobě,
  • manipulace s materiálem/hotovými výrobky,
  • pracovní doba 6-14:30 h, Po - Pa ( možnost zkráceného úvazku na 6 h).

Co byste měli mít:

  • 18 let,
  • spolehlivost a chuť do práce.

Co vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající mzdové ohodnocení,
  • oběd a pitný režim zdarma,
  • zkušený tým našich kolegů kolem sebe,
  •  bezpečné pracovní prostředí,
  •  férové jednání.

Mobil: +420 608 832 939

Administrativní pracovník

Přijmeme novou kolegyni/ kolegu na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK.

Co požadujeme:

  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné reprezentativní vystupován,
  • učenlivost, spolehlivost, samostatnost,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • základní znalost AJ,
  • min. SŠ vzdělání zakončeno maturitní zkouškou.

Co nabízíme:

  • zaměstnání v ekonomicky stabilním provozu,
  • motivující finanční ohodnocení s prémiovými bonusy,
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem formou stravenkového paušálu,
  • placené přesčasy,
  • příjemný tým lidí, který je přípraven Vás kdykoliv podpořit.

Místo pracoviště: Moravská Třebová
Pracovní doba: 8 hod., jednosměnný provoz

Zaujalo? Výborně! Moc rádi se s Vámi seznámíme.

Pošlete nám své CV/odkaz na LinkedIn a stručný popis relevantních zkušeností a pojďme probrat možnosti spolupráce - třeba hned teď. Budeme se těšit!

e-mailinfo@topcore.cz
mobil: +420 608 832 939